Spread the love

Сучасні анімаційні фільми люблять переглядати не лише діти, але й дорослі, тож ми зробили добірку сучасних мультфільмів для всієї родини !

СУПЕРСІМЕЙКА 2 (2018)

Дія сиквела анімаційного хіта 2004 року розпочинається рівно з того моменту, на якому закінчувався оригінал. Сімейство супергероїв під прикриттям живе в передмісті, намагаючись вести тихе і непримітне життя. Але скоро родичі кинуться в низку нових пригод і будуть знову рятувати світ. Великий шанувальник суперсімейства, багатий бізнесмен на ім’я Уїнстон Девора, мріє повернути своїм улюбленцям колишню славу. Він пропонує супергероям вийти із тіні і знову зайнятися благородною справою без побоювання накликати на себе гнів натовпу і судові позови. Погодившись прийняти участь в рекламній кампанії, Елен повертається до костюму місіс Еластик. А глава сімейства, містер Винятковий, змушений взяти на себе домашні клопоти і догляд за дітьми й тим самим виконувати не менше героїчне завдання. У місті складається складна ситуація через наплив злочинності, з якою поліція ніяк не може впоратися. Міські служби закликають місіс Еластик допомогти навести порядок. А незабаром виникає набагато серйозніша проблема: у нового могутнього лиходія з’явився небезпечний і блискучий план, який загрожує спокою суперсімейки.

МОНСТРИ НА КАНІКУЛАХ 3 (2018)

Улюблені монстри вирушають у нову пригоду! Цього разу Дракова зграя запалює у морському круїзі на розкішному лайнері. На кораблі, розгортатимуться події, які перепсують немало крові наймогутнішому вампірові всіх часів. Гарантуємо подорож all inclusive: інтриги, таємниці, закляття, переляки, жарти і монстри на всі смаки.

НАСТУПНЕ ПОКОЛІННЯ / NEXT GEN (2018)

Недалеке майбутнє. Дівчині-підлітку Су доводиться рости в ізоляції: тата постійно немає вдома, а мама більше цікавиться новими технологіями, ніж власною дочкою. Одного разу вона приводить Су на виставку останніх досягнень науки і техніки, де та випадково допомагає втекти з лабораторії роботу останнього покоління. Нарешті у підлітка з’являється справжній друг.

КОКО (2017)

12-річний Мігель живе в мексиканському селі в родині шевців і таємно мріє стати музикантом. Таємно — тому що в його сімейному колі музика вважається прокляттям. Колись його прапрадід покинув свою дружину, прапрабабу Мігеля, заради мрії, яка тепер не дає спокійно жити Мігелеві. Відтоді музична тема в сім’ї стала табу. Мігель виявляє, що між ним і його улюбленим співаком Ернесто де ла Крусом, нині покійним, існує якийсь — поки неназваний — зв’язок. Хлопчина відправляється до свого кумира в Країну Мертвих, де зустрічає душі своїх предків. Коко знайомиться там з духом-трикстером на ім’я Ектор (у вигляді скелета), який стає його напарником-провідником. Удвох вони вирушають на пошуки де ла Круса.

МОАНА / ВАЯНА (2016)

Серед мальовничих островів Тихого океану юна дівчина вирушає у сповнену небезпек мандрівку. Завдань всього-нічого: виконати заповіти предків, знайти втрачену родину, подолати безкрайній океан, який населяють страхітливі морські істоти і знайти своє справжнє призначення. Час вирушати в захопливу і яскраву анімаційну експедицію!

Comments

comments