Spread the love

20 червня 2019 року в Україні відбулася прем’єра продовження популярної історії “Історія іграшок 4” від режисерів Джона Лассетера та Джоша Кулі, яка описує життя і пригоди ковбоя Вуді, космонавта База Лайтера, пастушки Бо Піп, такси Спіральки та інших героїв.

У списку фільмів мільярдерів компанії Walt Disney сталося чергове поповнення. Вперше в історії компанії Walt Disney, сталося так, що п’ять фільмів кінокомпанії зібрали в світовому прокаті понад мільярд доларів кожен за 2019 рік.  До нього приєднався анімаційний фільм “Історія іграшок 4”, касові збори перевищили один мільярд доларів.

Таким чином, до п’ятірки мільярдерів 2019 року у війшли :

  • “Месники: Завершення” (2019) – 2 мільярди 795,6 мілліона доларів
  • “Король лев” (2019) – 1 мільярд 348,2 мільйона доларів
  • “Капітан Марвел” (2019) – 1 мільярд 128,3 мільйона доларів
  • “Аладдін” (2019) – 1 мільярд 35,2 мільйона доларів

Рік ще не закінчився і перелік може збільшитися за рахунок мультфільму “Холодне серце 2”, фільму “Зоряні війни: Сходження Скайвокера” та Чаклунка: Володарка темряви .

Також варто відмітити, що “Історія іграшок 4” стала другою частиною франшизи, якій вдалося зібрати більше мільярда доларів.

Чи буде студія Pixar знімати п’яту частину “Історії іграшок”, поки невідомо. Четвертую і третю серію проекту розділяло майже десятиліття.

Сюжет фільму

Ковбой Вуді ніколи не сумнівався в тому, що його життя вдалося – адже Едді або Бонні завжди поруч і йому є про кого піклуватися. Та ось з’явився Форкі і став новою улюбленою іграшкою для Бонні. І замість того, щоб цьому радіти, Форкі вважає себе за купу сміття. Хіба ж так можна? Якось Бонні влаштовує своїм іграшкам мандрівку, під час якої Вуді зустрічає свою давню подругу Бо Піп. Вуді й уявити не міг наскільки сильно змінило її самостійне життя.

Історія Іграшок 4. Офіційний трейлер (український)

Comments

comments