Spread the love


Блокбастер, який фанати чекали кілька років!

Кіновсесвіт Marvel існує вже десять років. За цей час вийшло вісімнадцять фільмів. Ще трохи, і франшиза обжене навіть “Бондіану”, а головне, ні одну з картин в серії не можна назвати провальною, а це саме по собі унікальне, що вело нас до моменту, назва якому – “Месники: Війна нескінченності” (“Avengers: Infinity War”).  Фільм в якому десятки супергероїв об’єднують свої зусилля, аби зупинити божевільного лиходія – Таноса.

Титан Танос на кадрі «Месники: Війна нескінченності»

Сюжет фільму

Події картини починаються там де скінчився “Тор: Рагнарок”. Корабель асгардійців розбитий, майже всі мертві. Танос намагається змусити Локі віддати Тессеракт, але Локі тягне час, поки не з’являється Халк. Танос перемагає Халка. Локі здається і віддає Тессеракт. Танос дістає з Тессеракту Камінь Простору. Локі – гине.

Це фільм про Таноса, який упевнений, що робить добро, яке, на його думку, не може бути без насильства. Танос у виконанні Джоша Броліна вийшов неймовірно живим і вкрай харизматичним. У першій же сцені зрозуміло, що він складний та найцікавіший персонаж кіновсесвіту Marvel.

Герої з усіх куточків всесвіту перетнулися в спільній боротьбі проти Таноса, який, нарешті, почав полювання на Камені нескінченності, щоб створити баланс у всесвіті. Героїв у фільмі дуже багато і дія сюжету відбувається в декількох місцях відразу тому творці фільму розбили персонажів на групи, кожна з яких бореться у власних битвах на Землі та за її межами. І це було правильне рішення. По-перше, можна показати більше цікавих локацій, по-друге, приділити більше уваги кожному герою.

Тоні Старк, Пітер Паркер та Доктор Стрендж на планеті Титан, де зустрічають Вартових Галактики. Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Єнот, Грут та Тор відправилися до гномів за новою зброєю – молот Громобій, що здатний перемогти Таноса. Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Капітан Америка, Чорна вдова, Брюс Банер відправилися до Ваканди, сподіваючись, що Шурі відокремить Камінь Розуму від Віжена і зможе зберегти його свідомість. Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Сюжет балансує між екшеном і драмою, але знайшлося місце і марвелівським жартам у виконанні очікуваних супергероїв. Графіка нових планет і світів – перехоплює дух! Дві з половиною години нас кидають у бій, а потім дають трохи часу аби перевести дух та дізнатися більше про світ Marvel, а саме про Камені Нескінченності і загадкового Таноса, а потім знову кидають у запеклий бій. Вражає грандіозна битва в Ваканді за участю військ короля Т’Чалли, неприборканого Халкбастера, Капітана Америки і його команди – це, мабуть, один з кращих боїв в супергеройському фільмі. Все це виглядало дуже масштабно і запально.

Грандіозна битва в Ваканді на кадрі «Месники: Війна нескінченності»

Халкбастер на кадрі «Месники: Війна нескінченності»

Поєднання бойових гаджетів Залізної людини, умінь удосконаленого костюма Людини-павука, магії Доктора Стренджа і нахабства Зоряного Лорда дають просто дивовижні результати на великому екрані.

Кріс Пратт (Зоряний Лорд) на кадрі «Месники: Війна нескінченності»

Том Голланд (Людина-павук) на кадрі «Месники: Війна нескінченності»

Бенедикт Камбербетч (Доктор Стрендж) на кадрі «Месники: Війна нескінченності»

Роберт Дауні мол. (Тоні Старк) на кадрі «Месники: Війна нескінченності»

Висновок

«Месники: Війна нескінченності» – це підсумок десятирічної роботи режисерів, продюсерів, сценаристів, сотень акторів, тисячі співробітників різних компаній і студій. А найголовніше – це найграндіозніше кіно за коміксами і такої кількості головних героїв в кадрі ми ще не бачили.

Графіка ракурсів і пейзажів досягли нових висот, особливо це помітно на інших планетах, здатних похвалитися своєю екзотичністю.

Про «Війну нескінченності» можна багато говорити. Це захоплюючий, насичений подіями і персонажами фільм, який є справжнім кінокоміксом з потрібним рівнем епосу і нереалістичних моментів. Це унікальна подія в світі блокбастерів, яке винагороджує фанатів за очікування.

Хтось може сказати, що персонажі не розкриті у фільмі, так як кожному з них приділено вкрай мало часу. Це дійсно так, але це вже знайомі нам персонажі, про яких ми і так всі знаємо. А ось про Таноса хотілось би дізнатись більше, а тому чекаємо на окремий фільм про нього.

Тепер нам залишається лише набратися терпіння і чекати цілий рік, щоб дізнатися, яким чином брати Руссо завершать битву з Таносом. Перемога в цій битві може дістатися Месникам і Вартовим занадто великою ціною.

Роберт Дауні мол. (Тоні Старк) на кадрі «Месники: Війна нескінченності»

 

Comments

comments

Leave a Reply