Spread the love

Широкомасштабне дослідження глибин океану в пошуках невідомих форм життя. Серед науковців – Джонас Тейлор (Джейсон Стейтем) та напарниця Джекс (Рубі Роуз) знаходять сліди, що свідчать про існування прадавнього хижака величезних розмірів. Професор палеонтології Джонас Тейлор – змушений зануритися на глибину океану, щоб врятувати членів міжнародної підводної місії від нападу величезної доісторичної істоти.

Фантастичний трилер “Мег” ґрунтується на науково-фантастичній книзі 1997 року “Мег: Новела глибокого терору” американського письменника Стіва Альтена. Після виходу книги права на її екранізацію придбала студія Disney та робота над фільмом так і не розпочалася. У 2015 році права на сюжет перекупила студія Warner Brothers. Робота над фільмом почався ще в 2000 році, але була припинена через проблеми з фінансуванням кіностудії. Зйомки фільму проходили в Новій Зеландії

Режисуру довірили Джону Тертелтаубу («Скарб нації», «Поки ти спав»), а адаптацією сценарію зайнялись Белль Ейвері, Дін Георгаріс та Еріх Хобе.

Comments

comments

Leave a Reply