Spread the love

Черепашки-ніндзя (2014)

Студія Paramount оголосила, що збирається знімати третю частину фільму про Підлітків Мутантів Черепашок Ніндзя і вже найняла Ендрю Доджа для роботи над сценарієм.

Продюсерами картини виступатимуть Майкл Бей, Ендрю Форм та Бредлі Фуллер. Вся трійка так чи інакше пов’язана із франшизами «Трансформери» або «Черепашки Ніндзя», а також із фільмом «Тихе Місце».

Поки немає ніякої інформації з приводу кастингу, а також невідомо, чи повернеться до ролі Ейпріл О’Ніл Меган Фокс. Відомо, що фільм не буде сиквелом «Черепашок-ніндзя-2», що вийшов на екрани у 2016 році і не виправдав прокатних надій продюсерів. Очевидно, стрічка перезавантажить франшизу. За останніми даними сюжет закрутиться навколо підлітків-мутантів черепашок-ніндзя. Дата релізу також поки не називається.

Перша частина фільмів «Черепашки Ніндзя» від Paramount вийшла у 2014 році і зібрала в світовому прокаті 493,3 мільйони доларів, що можна назвати безумовним успіхом відносно кошторису 125 мілйьонів. Сиквел вже не був настільки успішним – при бюджеті 135 мільйонів фільм зміг зібрати в світовому прокаті всього 245 мільйонів, що означає повний провал.

Comments

comments

Leave a Reply