Spread the love

Льюїс (Оуен Ваккаро) / “Будинок з годинником у стінах” (The House with a Clock in Its Walls)

Кейт Бланшетт та Джек Блек у захопливому містичному фентезі – “Будинок з годинником у стінах” (The House with a Clock in Its Walls).

Головний герой – 10-річний хлопчик Льюїс (Оуен Ваккаро) – сирота, якого виховує його дядько Джонатан (Джек Блек), який мешкає у дивному старовинному маєтку. У стінах будинку захований таємничий годинник, який цокає дуже голосно. Дядько Джонатан хоче знайти годинник і допомагає йому у цьому місіс Цимерман (Кейт Бланшетт), сусідка та найкраща подруга. Та усі зусилля лишаються марними, поки у будинку не оселяється Льюїс. Хлопчик випадково дізнається, що годинник веде зворотній відлік до миті, коли морок і хаос поглине усе. Щоб зупинити механізм і могутнього мага, який прагне знищити світ, Льюїс відкриває вхід у інший вимір…

Фільм «Будинок з годинником у стінах» заснований на однойменному романі Джона Беллерса. Спершу автор написав свою книгу для дорослої аудиторії, та у той час жанр не користувався популярністю і видавець порадив Беллерсу адаптувати сюжет для підліткової аудиторії. Перероблена книга вийшла друком у 1973 році та отримала низку престижних нагород. У 1979 році було знято телевізійну версію історії.

Фільм взявся режисувати Елай Рот («Безславні виродки», «Жага смерті», «Хто там»).

Ролі виконали Джек Блек, Коллін Кемп, Кейт Бланшетт, Оуен Ваккаро, Рене Голдсберрі, Санні Сулджик.

Прем’єру фільму заплановано на 21 вересня 2018 року.

Дядько Джонатан (Джек Блек) / “Будинок з годинником у стінах” (The House with a Clock in Its Walls)

Місіс Цимерман (Кейт Бланшетт), Льюїс (Оуен Ваккаро) та Дядько Джонатан (Джек Блек) / “Будинок з годинником у стінах” (The House with a Clock in Its Walls)

Comments

comments

Leave a Reply