Spread the love

Нещодавно в інтерв’ю для Flickering Myth Марґо Роббі офіційно підтвердила, що робота над Birds of Prey (Хижі Птахи) знаходиться в активній стадії.

Birds of Prey стануть наступною картиною у фільмографії Харлі Квінн, а його зйомки почнуться вже в січні. Додатково стало відомо, що фільм отримає популярний нині рейтинг-R і буде мати набагато менший бюджет, ніж всі попередні картини DC. У інтерв’ю Flickering Myth Марго Робби підтвердила, що із самого початку пропонувала Warner Bros. зняти фільм саме з рейтингом 16+, і керівництво студії дало згоду на цю ідею.

Крім того, за словами актриси, “Хижі птахи” будуть абсолютно не схожими на інші фільми з Харлі Квінн, які плануються до виходу у рамках кіновсесвіту DCEU. Однією з відмінностей стане те, що цей фільм буде мати набагато менший бюджет, ніж всі попередні картини DC, повідомила актриса.

В квітні 2018 року Warner Bros вперше повідомили, що планують випустити на великі екрани фільм-колаборації жіночих антагоністів всесвіту DC під назвою Birds of Prey, а в головній ролі зніметься Марґо Роббі. Також у фільмі очікується участь таких героїв як: Отруйний Плющ і Чорна Канарейка.

Режисерське крісло зайняла Кеті Ян, а сценарій розробляє спільно з Христиною Ходсон (Бамблби).

Спін-офф «Birds of Prey» або «Хижі Птахи» про Харлі Квінн і жіночу команду

Comments

comments

Leave a Reply