Spread the love

“Людина-мураха та Оса” – це один з найбільш добрих та несерйозних фільмів всесвіту Marvel та один з найбільш масштабних кінопрем’єра літа, це комедія-бойовик з приголомшливими спецефектами, захоплюючим сюжетом і жартами, що заряджає глядачів хорошим настроєм.

Картина має всі шанси увійти в число кращих творінь всесвіту Marvel.

Сюжет картини розгортається в Сан-Франциско і паралельно у часі з останніми пригодами Месників, але доволі далеко від основних подій фільму “Месники: Війна нескінченності”, але творці фільму не забувають інтригувати. Танос ще не встиг добратись, але обійдемось без спойлерів.

Суперсила головних героїв цього фільму не була дарована їм від народження, як у випадку з Суперменом, Тором або Локі. Всі надздібності Людини-мурахи – це результат наукової роботи, складних прорахунків і експериментів.

Головний герой стрічки Скот Ленг (Пол Радд) опиняється під домашнім арештом. Він всіляко намагається відволіктися від одноманітної нудьги, граючи з дочкою, годинами просиджуючи біля телевізора. За кілька днів до закінчення терміну йому доводиться зустрітися з Хоуп  ван Дайн (Еванджелін Ліллі) і Хенком Пімом (Майкл Дуглас) – винахідниками супергеройського костюма, завдяки якому він може як виростати до велетня, так і зменшуватися. Хоуп і Хенк доручають Скоту відповідальну місію. Майбутня подорож розкриє один із головних секретів минулого супергеройської родини винахідників.

В новому фільмі “Людина-мураха та Оса” зменшуються і збільшуються не лише головні герої, а й усе, що потрапить їм під руку.

Скот Ленг (Пол Радд)

Не менш важливі й жіночі персонажі стрічки.

У першому фільмі про Людину-мураху розумна та зважена Хоуп не бере активної участі в геройстві, але поява у неї костюма Оси переводить основну увагу зі Скотта на більш сильну героїню – Оса спритніша, вона вміє літати і її костюм, на відміну від “мурашиного”, працює бездоганно і не змінює розміри випадковим чином у невідповідний момент. Проблеми костюму “Людини-мурахи” стає підґрунтям для смішних епізодів.

Хоуп  ван Дайн (Еванджелін Ліллі)

Оса-мати (Джанет Ван Дайн) – персонаж, що мав надзвичайно мало екранного часу, однак довкола якого крутиться увесь сюжет. Вона – борець і ключ до вирішення і сімейних проблем, і проблем Примари (Ганна Джон-Кеймен). Примара – антагоніст, але не лиходій, бо лише хоче позбутися власного болю і жити нормальним життям. За будь-яку ціну.

Примара (Ганна Джон-Кеймен)

В цьому супергеройському фільмі головний герой нікого не вбиває, а лиходії відсутні, є лише знедолені жертви обставин або немічні негідники, які не викликають відчуття справжньої небезпеки для головних героїв. Ця картина показує нам, що зі злом необхідно боротися благородними методами. Жадібних ділків кримінального світу – посадити за ґрати та перевиховати. Жертвам обставин допомогти психологічно та розібратися, в чому корінь їх агресії. Адже за агресією часто ховається величезна біль, вилікувавши яку, можна врятувати заблудлу душу. Ще одна корисна річ цього фільму полягає в тому, що гроші повинні залишатися засобом, а не метою. Один із негативних персонажів картини, який ставить собі за мету збагачення – в результаті залишається ні з чим.

Комп’ютерна графіка в картині виконана на високому рівні, а світи вражають сильніше за найсміливіше сновидіння.

І на кінець радимо залишитись на титри. Воно того варте.

Comments

comments

Leave a Reply