Spread the love

Warner Bros. Pictures презентувала трейлер стрічки “Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда” (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) на фестивалі поп-культури San Diego Comic-Con International 2018, який проходить у США.

Стрічка є сиквелом спін-офу фільмів про Гаррі Поттера “Фантастичні звірі і де їх шукати” (2016), який знімає Девід Єйтс на основі однойменної книги Джоан Роулінг.

Фільм розповідає про пригоди мага Ньюта Скамандера. Дія другої частини відбуватиметься у 1927 році, через кілька місяців після подій, що відбулися в першій частині. Ґріндельвальд тікає з-під варти і збирає тих, хто вважає чарівників вищими за всіх не магічних істот. Справжня мета Гріндевальда – повне панування над усіма, кому магія недоступна. Єдиний, хто може зупинити його, це Альбус Дамблдор. Раніше вони були друзями, але тепер опинились по різні боки барикад. Дамблдору не впоратися самотужки, тож він вирішує заручитися підтримкою свого колишнього учня Ньюта Скамандера. Захоплююча пригода знову об’єднає Ньюта з Тіною, Квіні з Якобом та випробує їхню вірність одне одному.

У жовтні 2016 року стало відомо, що серія “Фантастичні звірі” розшириться на п’ять фільмів, а дія другого продовжиться в іншій столиці. Також стало відомо, що актор Едді Редмейн зіграє головну роль в усіх п’яти фільмах, а режисер Девід Єйтс усіх їх зніме. Також продюсерами залишаться Девід Гейман, Стівен Кловз, Джоан Роулінг і Лайонел Вігрем.

У головних ролях Джонні Депп, Джуд Лоу, Едді Редмейн, Кетрін Вотерстон, Ден Фоглер, Елісон Судол, Зої Кравіц.

Українська прем’єра фільму запланована на 15 листопада 2018 року.

Comments

comments

Leave a Reply