Spread the love

Бойовик «Місія неможлива: Фолаут» є шостим фільмом у франшизі, перший фільм якої вийшов в 1996 році. Це та франшиза, яка з кожним новим фільмом стає не лише краще ай вдається тримати планку і стабільно давати глядачеві обіцянний якісний екшен!

Агент Ітан Хант – досі крутий, бо 56-річний актор Том Круз виконував всі трюки без дублерів. Можна сказати, що це безцінний вклад Круза в успішність франшизи. Підготовка до деяких сцен з нового фільму зайняла у Круза два роки. За словами творців, це вразить навіть самих скептичних глядачів. Зйомки стартували навесні 2017 року у Франції. Серед запланованих локацій – Великобританія, Індія і Нова Зеландія.

Для нас кіноглядачів супергеройські вчинки стали вже буденністю, але на сьогодні найбільшу насолоду може дати враження від відчуття залученості і переживання за героя на екрані.

Усвідомлюючи те, що Том Круз самостійно керував мотоциклом та гвинтокрилом, стрибав по дахах, падав і бився, рівень переживань та цікавості росте. Фактично, глядач бачить не просто історію, а й красиву картинку, зроблену здебільшого людьми, а не візуальні ефекти зроблені за допомогою комп’ютерної графіки.

Над фільмом «Місія неможлива: Фолаут» працював режисер і сценарист Крістофер МакКуоррі. Це перший випадок за час зйомок франшизи, коли один і той же режисер знімає дві частини поспіль. Аналогічна ситуація з Ребеккою Фергюсон – до цього ніхто з актрис не з’являвся в двох частинах фільму.

Тому рекомендуємо всім переглянути мега крутий екшн “Місія неможлива: Фолаут” та отримати максимум задоволення від перегляду.

Ітан Хант (Том Круз ) «Місія неможлива: Фолаут»

Ванесса Кірбі «Місія неможлива: Фолаут»

Ітан Хант (Том Круз ) та Ільза Фауст (Ребекка Фергюсон) «Місія неможлива: Фолаут»

Август Волкер (Генрі Кавілл) та Еріка Слоан (Анджела Бассетт) «Місія неможлива: Фолаут»

Ітан Хант (Том Круз ) «Місія неможлива: Фолаут»

Том Круз та Август Волкер (Генрі Кавілл) «Місія неможлива: Фолаут»

Генрі Кавілл, Том Круз, Фредерік Шмідт та Ванесса Кірбі «Місія неможлива: Фолаут»

Ітан Хант (Том Круз ) «Місія неможлива: Фолаут»

Генрі Кавілл, Том Круз та Ванесса Кірбі «Місія неможлива: Фолаут»

Comments

comments

One Response

  1. Том Круз та Ілон Маск знімуть фільм в космосі - SFN UA

    […] На даний момент йде робота над першим оповідальним повнометражним фільмом – бойовиком, який буде знятий в космічному просторі. Проект поки не знайшов підтримки кіностудій і це точно не чергова частина франшизи «Місія: нездійсненна». […]

Leave a Reply