Spread the love

Майбутній 12-й сезон американського комедійного серіалу “Теорія великого вибуху” (The Big Bang Theory) про життя двох молодих талановитих фізиків та їхніх друзів стане останнім.

Про це йдеться в спільній заяві телеканалу CBS, компанії Warner Bros. і Chuck Lorre Productions, передає Variety.

“Разом з акторським складом, сценаристами і командою ми вдячні за успіх серіалу й оголошуємо про те, що це буде фінальний сезон і фінал серіалу приведе “Теорію великого вибуху” до епічності і креативного завершення”, – йдеться в повідомленні.

Прем’єра “Теорія великого вибуху” (The Big Bang Theory)  відбулася 24 вересня 2007 року на американському телеканалі CBS.

Серіал розповідає про життя двох друзів-фізиків – Шелдона Купера (Джим Парсонс) і Леонарда Гофстедтера (Джонні Галакі), які вважають себе великими мислителями. Але їхня геніальність анітрохи не допомагає їм спілкуватися з людьми, особливо з жінками. Все починає змінюватися, коли навпроти них поселяється білявка Пенні (Кейлі Куоко), яка працює офіціанткою та мріє стати акторкою. Леонард починає цікавитися нею, проте Шелдон розуміє, що мріям його друга не судилося збутися. В свою ж чергу Пенні думає про них, як про милих вчених.

У двох фізиків є друзі – інженер Говард Воловітц (Саймон Гелберґ), який любить вживати фрази шістьма різними мовами, і астрофізик Раджеш Кутраппалі (Кунал Найар), який не може промовити ані слова до дівчини, якщо не вип’є хоча б трохи алкоголю. Усі персонажі серіалу відрізняються неабияким розумовими здібностями, у них велике наукове майбутнє, вони мають “свої фішки” та звички. Дія серіалу відбувається в місті Пасадена, штат Каліфорнія.

Прем’єра останнього 12 сезону запланована на 24 вересня 2018 року і закінчиться в травні 2019 році.

Одночасно з останнім сезоном “Теорії Великого вибуху” розпочнеться другий сезон серіалу “Дитинство Шелдона” про юного Шелдона Купера. Чи будуть його продовжувати і після завершення основного серіалу, не повідомляється.

Цікаві факти

  • Головні герої серіалу названі іменами Шелдон і Леонард на честь знаменитого актора і телепродюсера Шелдона Леонарда.
  • Прізвище Шелдона збігається з прізвищем відомого американського фізика Леона Ніла Купера, лауреата Нобелівської премії із фізики 1972 р., «За створення мікроскопічної теорії надпровідності» спільно з Джоном Бардіном і Джоном Шріффером.
  • Прізвище Леонарда збігається з прізвищем іншого американського фізика-експериментатора Роберта Гофштедера, лауреата Нобелівської премії з фізики 1961 року «за основні дослідження з розсіювання електронів на атомних ядрах і пов’язаних з ними відкриття в області структури нуклонів».

Титульна пісня — “History of Everything” у виконанні канадської альтернативної рок-групи Barenaked Ladies. Часто її називають просто “The Big Bang Theory Theme”

Головні герої серіалу “Теорія великого вибуху” (The Big Bang Theory)

Пенні (Кейлі Куоко), Бернадетт (Мелісса Ройч), Емі Фара Фаулер (Маїм Бялік) “Теорія великого вибуху” (The Big Bang Theory)

Говард Воловітц (Саймон Гелберґ), Раджеш Кутраппалі (Кунал Найар), Шелдон Купер (Джим Парсонс) і Леонард Гофстедтер (Джонні Галакі) “Теорія великого вибуху” (The Big Bang Theory)

Comments

comments