Spread the love

Студія Sony Pictures на своєму YouTube-каналі опублікувала другий трейлер фільму “Дівчина у павутині”, який продовжує детективну історію дівчини з татуюванням дракона.

Дівчина з татуюванням дракона, хакерша Лісбет Саландер, продовжує своє розслідування. Раптова смерть видатного розробника штучного інтелекту виводить Лісбет на слід її найнебезпечнішого ворога, який, як павук, сплів для неї пастку. Разом зі своїм давнім напарником, детективом Мікаелем Блумквістом, дівчина опиняється в епіцентрі глобальної змови кіберзлочинців і корумпованих чиновників.

Головну роль у картині виконала Клер Фой, яка зіграла Єлизавету II в серіалі “Корона”. Компанію Клер Фой складуть зірка фантастики “Той, хто біжить по лезу 2049” Сільвія Хукс, зірка “Атланти” Лейкіт Стенфілд, Вікі Крипс з оскароносної картини «Примарна нитка» та володар премії “Еммі” Стівен Мерчант. А режисером виступив Феде Альварес, відомий за стрічкою “Зловісні мерці. Чорна книга” і серіалом “Від заходу до світанку”. В основу сюжету покладено однойменний роман шведського письменника Давида Лагеркранца.

На українських екранах стрічка стартує 8 листопада 2018 року.

Comments

comments