Spread the love

МУЛЬТФІЛЬМ “МИКИТА КОЖУМ’ЯКА” (The Dragon Spell) 2016

«Микита Кожум’яка» став першим в Україні повнометражним 3D-анімаційним фільмом. Крім того, це перша світова прем’єра української анімаційної картини і перше озвучування героїв голлівудськими акторами. У серпні 2017 року стрічка взяла участь у відборі на висування фільму від України на ювілейну 90-ту кінопремію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Виробництво

Розробка проекта почалась у 2007 році. Але після препродакшну довелося повністю змінити весь процес виробництва комп’ютерної графіки, на що в інвесторів не вистачило грошей. Внаслідок фінансово-економічної кризи фільм залишився без фінансування. Роботу було поновлено в 2011 році, коли автори стрічки знайшли інвесторів в Україні. Продюсери найняли команду із вітчизняних фахівців, здатних переробити вже готових персонажів. Але через брак досвіду роботу над «Микитою Кожум’якою» знову було зупинено.

Сценарій і зйомки робились англійською мовою через те, що дублювати англійською після українського озвучування значно складніше, ніж навпаки, через специфіку англійської фонетики і лексики. Після консультації з закордонним сценаристом автори стрічки вирішили скоротити кількість героїв, так як їх було занадто багато, через що гальмувався сюжет.

Відзначається також, що в рамках Каннського кінофестивалю мультфільм отримав контракти на показ у 15 країнах світу, зокрема у Великій Британії, Китаї, Японії, Південній Кореї, Польщі, Болгарії, Туреччині.

Сюжет

Анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» продовжує історію відомого героя Кирила Кожум’яки, який переміг останнього Змія, тільки головним героєм цієї історії став його 12-ти річний син Микита, який не володіє фізичною силою як у його батька і тільки завдяки силі характеру повинен перемогти Змія та врятувати світ. У чарівному світі Микиту та його нових друзів буде чекати багато смішних і динамічних пригод. Це дивовижна казка із захоплюючим сюжетом і щасливим кінцем, в якій розповідається про щирі почуття, справжню дружбу, і про те, що справжнє геройство не в фізичній силі, а в силі духу.

“МИКИТА КОЖУМ’ЯКА” (The Dragon Spell) 2016

“МИКИТА КОЖУМ’ЯКА” (The Dragon Spell) 2016

“МИКИТА КОЖУМ’ЯКА” (The Dragon Spell) 2016

“МИКИТА КОЖУМ’ЯКА” (The Dragon Spell) 2016

«ВИКРАДЕНА ПРИНЦЕСА: РУСЛАН І ЛЮДМИЛА» (The Stolen Princess) 2018

«Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» перший повнометражний анімаційний фільм студії Animagrad. Режисером став Олег Маламуж. Фільм знятий за мотивами казки поета Олександра Пушкіна «Руслан і Людмила». Прем’єра стрічки в Україні відбулася 7 березня 2018 року.

Виробництво

30 січня 2013 року продюсер Єгор Олесов повідомив про розробку проекту «Руслан і Людмила», а у вересні 2013 року прес-служба компанії FILM.UA Group заявила про початок виробництва фільму.

Характери персонажів допомогли розробити голлівудські консультанти. Мультфільм знімався англійською мовою, а українською дублювався. Для міжнародного ринку фільм отримав назву – The Stolen Princess.

Мультфільм став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно, сума державного фінансування складає близько 20% від загального бюджету в 95 млн. грн. Загалом стрічка протрималася в Українському прокаті п’ять вікендів та зібрала 35,7 мільйонів гривень та стала рекордсменом вітчизняного прокату серед фільмів українського виробництва. Загальний бокс-офіс анімації складає майже п’ять мільйонів доларів.

Права на кінопрокат анімаційного фільму «Викрадена принцеса» були продані у понад 50 країн світу, серед яких країни Європи (Польща, Болгарія, Німеччина, Швейцарія, Естонія, Латвія, Литва ) та Азії (Китай, Південна Корея ), Близького Сходу (ОАЕ, Ізраїль).

Сюжет

Ця дивовижна історія трапилась у чарівному місті Києві – за часів відважних воїнів, прекрасних принцес і могутніх чаклунів. Мандрівний артист Руслан, який мріє стати лицарем, зустрів прекрасну Мілу і закохався в неї, навіть не підозрюючи, що дівчина – донька київського князя. Але щастю закоханих не судилося тривати вічно: злий чаклун Чорномор з’явився в магічному вихорі і на очах Руслана викрав кохану, прагнучи перетворити силу її кохання на власну чаклунську могутність. Не роздумуючи, Руслан рушив у погоню за викраденою принцесою, щоб, здолавши всі перешкоди та небезпеки на своєму шляху, довести, що справжня любов – сильніша за магію.

«ВИКРАДЕНА ПРИНЦЕСА: РУСЛАН І ЛЮДМИЛА» (The Stolen Princess) 2018

«ВИКРАДЕНА ПРИНЦЕСА: РУСЛАН І ЛЮДМИЛА» (The Stolen Princess) 2018

«ВИКРАДЕНА ПРИНЦЕСА: РУСЛАН І ЛЮДМИЛА» (The Stolen Princess) 2018

«ВИКРАДЕНА ПРИНЦЕСА: РУСЛАН І ЛЮДМИЛА» (The Stolen Princess) 2018

МАВКА (Mavka. The Forest Song) 2020

Майбутній український ЗD-мультфільм за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та образів народної міфології.

Виробництво

Виробництво повнометражного мультфільму розпочалося у вересні 2015 року, про це повідомила прес-служба компанії Film.UA Group. В грудні 2016 року мультфільм «Мавка. Лісова пісня» став переможцем 9-го конкурсного відбору Державного агентства України з питань кіно. Зі студією Анімаград була укладена угода про надання часткового державного фінансування на суму 24,5 млн грн, що складає близько 30 % від загального бюджету. Бюджет виробництва – без маркетингу, без зірок – 5 мільйонів євро.

Сюжет

Безмежні українські ліси віддавна приховують безліч таємниць і загадок. Тут, серед віковічних дерев, живуть незвичайні міфічні істоти, які охороняють свій невидимий людському оку світ.

Мавка — Душа Лісу. Її головним покликанням є захист Лісу і його Серця — джерела самого життя — від будь-яких зазіхань, зокрема й людських.

Лукаш — звичайний сільський хлопець, який захоплюється музикою й увесь свій хист вкладає у гру на сопілці. Саме завдяки музиці хлопця трапляється диво: Мавка та Лукаш зустрічаються й закохуються одне в одного.

Їхній союз і так майже неможливий, однак перешкод стає ще більше, коли в селі з’являється корислива та могутня Килина. Неподалік від Ліса вона зводить лісопильню, що є лише прикриттям її справжньої мети — дістатися до Серця Лісу. Килина знає, що ключ до нього — Мавка, в серці якої вже оселилося кохання і зробило її вразливою. Щоб використати Мавку, Килина обирає своїм знаряддям закоханого Лукаша й селян, душі котрих наповнює злобою та страхом.

Чи зможуть Мавка й Лукаш захистити свої почуття? Чи здатна Мавка врятувати Ліс і своє кохання? Чи зробить кожен із двох закоханих правильний вибір?

Наберіться терпіння бо прем’єра запланована на 2020 рік.

МАВКА (Mavka. The Forest Song) 2020

МАВКА (Mavka. The Forest Song) 2020

МАВКА (Mavka. The Forest Song) 2020

МАВКА (Mavka. The Forest Song) 2020

Comments

comments