Spread the love

Якщо в фіналі фільму “Месники: Війна нескінченності” вам здалося, що студія вирішила згорнути кінематографічний всесвіт Marvel, то це не так. Ось список фільмів, які ми побачимо в найближчий час.

“ВЕНОМ” (Venom)

стартує в українському прокаті 4 жовтня 2018 року.

У центрі сюжету – Веном, один з найвідоміших супергероїв всесвіту Людини-павука. Це симбіот, розумна істота інопланетного походження, яке вселяється в тіло журналіста Едді Брока (Том Харді). Еді став успішним журналістом, проте невдачі посипалися на нього одна за одною. Йому діагностували рак, його сенсаційна стаття виявилася брехнею з вини Людини-павука, ще й дружина кинула. Однак в результаті збігу обставин його знайшла інопланетна істота, здатна жити тільки в чиємусь тілі. Симбіот заморозив розвиток хвороби і подарував людині надздібності.

Мішель Вільямс зіграє кохану головного героя Енн Вайєн, а Різ Ахмед втілить лиходія – вченого і бізнесмена Карлтона Дрейка. Саундтрек до картини записав репер Емінем.

“Людина-павук: Навколо всесвіту” (Spider-Man: Into the Spider-Verse)

стартує в українському прокаті 13 грудня 2018 року.

У центрі сюжету унікальної і інноваційної в візуальному плані картини підліток з Нью-Йорка Майлз Моралес, який живе в світі безмежних можливостей всесвітів Людини-павука, де костюм супергероя носить не тільки він. Подібний павучок вкусив ще одного хлопчину з Нью-Йорку. А таких самих юнаків у костюмі павука існує ще декілька. Один із них – Майлз Моралез із Нью-Йорку. Його батько – афроамериканець, а мати – латиноамериканка.

“Люди Ікс: Темний Фенікс” (X-Men: Dark Phoenix)

стартує в українському прокаті 7 лютого 2019 року.

У новому фільмі Людям Ікс доведеться стикнутися з найжахливішим та найпотужнішим ворогом – Джин Ґрей, яка є однією з них. Виконуючи рятувальну місію у космосі, Джин ледь не загинула від удару таємничої вселенської сили.
Після повернення додому виявляється, що та сама сила зробила Джин не лише всемогутньою, але й украй неврівноваженою.
Борючись із власною внутрішньою сутністю, Джин дає волю своїм суперможливостям таким чином, що тепер не може їх ані усвідомити, ані приборкати.

“Капітан Марвел” (Captain Marvel)

стартує в українському прокаті 7 березня 2019 року.

Коли світ вже за крок від хаосу – час відкрити нове ім’я у кіновсесвіті Marvel. Відважна льотчиця Керол Денверс стає однією з найпотужніших супергероїнь і усвідомлює своє справжнє призначення. З невеликою групою союзників Керол опиняється у самому епіцентрі міжгалактичної війни – тепер вона Капітан Марвел, і від неї залежить доля людства.

“Месники 4” (Avengers 4)

стартує в українському прокаті 02 травня 2019 року.

Подробиці сюжету, як і точна назва четвертої частини Месників тримаються у секреті.
“Месники 4” є прямим сиквелом “Месників: Війна нескінченності” (2018) і двадцять другою картиною в рамках кіновсесвіту Marvel. Про майбутній фільм та дату його релізу було оголошено ще у 2014 році. Роком пізніше стало відомо, що режисурою третьої та четвертої частин Месників займуться Ентоні та Джо Руссо. Основні зйомки почалися у серпні 2017 в студії “Пайнвуд”, округ Фаєтт, Джорджія, паралельно з “Війною нескінченності”, і завершилися в січні 2018. Додаткові зйомки відбулися в Даунтауні Атланти та районах метрополійної Атланти.

“Нові мутанти” (The New Mutants)

стартує в українському прокаті 01 серпня 2019 року.

На землі виявлені нові мутанти. Їх здібності вимагають вивчення і контролю, тому, як і їхніх попередників, їх намагаються ізолювати від суспільства. Молоді хлопці та дівчата з надприродними здібностями живуть в ув’язненні, але планують застосувати всі свої сили і вміння, щоб вибратися. Глядачі побачать дев’ять нових персонажів, а також професора Ікс Чарльза Ксав’єра (Джеймс МакЕвой).

Comments

comments