Spread the love

Walt Disney представив тизер фантастичного фільму “Артеміс Фаул” (Artemis Fowl), який розповідає про пригоди 12-річного хлопчика у підземному світі. Трейлер з’явився на YouTube-каналі кінокомпанії.

Сюжет фільму та хто такий Артеміс Фаул

За мотивами світового бестселера про Артеміса Фаула всесвіт ділиться на світ людей та підземний світ, населений незвичайними мешканцями, що складається з ельфів, пікс, гномів, гоблінів, тролів і багатьох інших істот. Ці істоти переселилися під землю через споживацьке ставлення людей до природи. Підземні жителі володіють магією, яка допомагала їм в минулому, а в даний час ступінь розвитку науки і технології чарівного світу перевершує світ людей.

Сім’я Фаул є старовинною династією, яка керує злочинним синдикатом і проводить махінації по всьому світу. Маєток Фаул розташовується в передмісті Дубліна. Останній член цієї злочинної династії 12-річний хлопчик на ім’я Артеміс Фаул – вундеркінд, а його геніальність дозволила не тільки дізнатися про чарівний народ під землею, а й отримати від них значну кількість золота.

Ферден Шоу (Артеміс Фаул)

Про екранізацію фільму

Планувалося створення фільму за мотивами перших двох книг. Обіцяли барвисту картину з використанням великої кількості комп’ютерної графіки.

До роботи зі сценарієм “Артеміс Фаул” і “Місія в Арктику” взявся Йон Колфер. Сценарій був завершений. Фільм повинен був вийти в прокат в 2011 році, але зйомки зірвалися.

Після виходу останньої книги про Артеміса Фаула в 2013 році Walt Disney заговорили про те, щоб створити фільм, а згодом навіть розпочати цілу франшизу про хлопчика-чарівника, щось схоже на Гаррі Поттера, як у Warner Bros.

Незважаючи на те, що довгий час проект був на розгляді і взагалі не рухався, все ж студія Disney заворушилися. Зібрали знімальну групу і оголосили акторів, які з’являться у фільмі.

Головні ролі у фільмі виконують Хонг Чау, Нонсо Анозі, Джош Гед, Джуді Денч, а також дебютанти Ферден Шоу (Артеміс Фаул) і Лара Макдоннелл.

Студія Disney провели кастинг для 1200 кандидатів, щоб підібрати актора на головну роль, цю роль отримав ірландець Ферден Шоу, який є сином Роберта Шоу, актора, що зіграв у фільмі “Щелепи”.

Зйомки фільму очолив ірландський режисер Кеннет Брана, який ще й є відомим актором. Він знімав і в той же час знімався в таких фільмах, як “Вбивство в Східному експресі”, “Джек Райан: Теорія Хаосу”, “Макбет” та багатьох інших.

Кеннет Брана грав у другому фільмі про Гаррі Поттера, де йому дісталася роль Златопуста Локонса.

Сценаристом фільму став Майкл Голденберг, який до цього працював над фільмом “Гаррі Поттер: Орден Фенікса”. З такою командою і досвідом має вийти фантастичний сценарій сімейного фільму про підлітка-вундеркінда.

“Артеміс Фаул” може стати новим Гаррі Поттером та стати однією з найуспішніших франшиз для Disney.

Наприкінці літа 2019 року на глядачів чекає захоплююча історія з яскравою комп’ютерною графікою і фантастичними персонажами!

 

Comments

comments