Spread the love

Улюблений супергерой Людина-павук 13 грудня з’явився в анімаційній картині нового покоління “Людина-павук: Навколо всесвіту” (SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE) від кіностудії Sony Pictures.

Незаперечні причини унікальності цього анімаційного фільму.

1. Sony Pictures Animation представить глядачам масштабну двовимірну анімаційну пригоду з абсолютно новим поглядом на улюбленого та знаменитого героя, а також внесе свіжість в анімаційний всесвіт, що серйозно конкурує над  “Суперсімейка 2” (Pixar) та “Коко” (Walt Disney Studios).

“Людина-павук: Навколо всесвіту”

2. Ми знаємо Людину-павука або Спайдермена, як Пітера Паркера, який неодноразово рятував світ, але все це відбувалося лише в нашому вимірі. Анімаційний мультфільм представить нам нових Людей-Павуків з різних паралельних світів.

“Людина-павук: Навколо всесвіту”

3. Суперколайдер, який відкрив паралельні всесвіти, із яких з’явилися інші Люди-Павуки в світ Майлза Моралеса (Шамеік Мур): Пітер Паркер (Джейк Джонсон), Гвен Стейсі (Гейлі Стайнфелд), Нуаром-павуком (Ніколас Кейдж), Свин-павук та Пені Паркер (Кіміко Гленн). Усі вони не підозрювали про існування одне одного до цього моменту, але зараз їм потрібно об’єднати зусилля, щоб їх всесвіти не зникли назавжди.

“Людина-павук: Навколо всесвіту”

4. Сюжет мультфільму супроводжується в ритмі популярної молодіжної музики, а найбільш динамічні епізоди вибухають модними хітами.

“Людина-павук: Навколо всесвіту”

5. Картина наповнена безліччю приколів, які дотепно грають з глядачем і тим самим вплітає в свою історію глядачів.

6.”Людина-павук: Навколо всесвіту” оригінальний ще й тому, що став першим повнометражним мультфільмом про павучка-супергероя.

7. Режисери картини намагалися створити в мультфільмі ілюзію коміксу – удари та падіння героїв супроводжувалися великими підписами “БАМ!”, а окремі кадри були поділені на фрагменти.

“Людина-павук: Навколо всесвіту”

8. В стрічку делікатно додано камео творця коміксів про спайдермена та багатьох інших супергероїв Marvel – Стена Лі. Легендарний автор коміксів з’являвся практично у всіх фільмах, знятих за мотивами його робіт. Минулого місяця Стен Лі помер у віці 95 років.

“Людина-павук: Навколо всесвіту”

9. Новий мультфільм про спайдермена посилає нам меседж, що по-справжньому сильним стаєш, тільки тоді коли зможеш подолати свої страхи.

10. Нова анімаційна картина кінокомпанії Sony Pictures отримала перші відгуки критиків, які шокували і приголомшили своїми високими оцінками!!!

“Людина-павук: Навколо всесвіту”

Comments

comments