Spread the love

Казкові фільми – невід’ємний атрибут зимових свят! Ми зібрали для вас найкращі фентезійні пригодницькі фільми для всієї родини, які подарують вам святковий настрій.

Красуня і чудовисько  (2017)

Красуня і чудовисько  (2017)

Фільм «Красуня і чудовисько» – це дивовижний ремейк культового мультфільму 1991 року в стилі фільму-мюзиклу.

Сюжет відомий мільйонам людей по всьому світі. Disney створили справжню казку завдяки сучасним технологіям, ідеально промальована комп’ютерна анімація, яка досконало відтворює сюжет та персонажів в поєднанні дивовижного музичного супроводження.

Попелюшка (2015)

Попелюшка (2015)

Казкова історія про Попелюшку, яка відома всім. Незважаючи на те, що всі знають сюжет фільму, творці кінострічки добавили родзинку до фільму, глядачі більше дізнаються про Попелюшку, її рідну матір та минуле життя, що робить кінострічку більш інтригуючою, а неймовірна комп’ютерна графіка створює по-справжньому казкову атмосферу.

Аліса в Задзеркаллі (2016)

Аліса в Задзеркаллі (2016)

В новому фільмі Аліса вже доросла, і цього разу вона потрапляє в Задзеркалля, де їй належить врятувати свого друга, Божевільного Шляпника. Для цього головній героїні доведеться здійснити у подорож в часі.

Чаклунка (2014)

Чаклунка (2014)

Захоплююча фентезійна картина «Чаклунка» американського кінорежисера Роберта Стромберга є ремейком відомого мультфільму від студії Walt Disney Pictures «Спляча красуня», що вийшов на екрани в 1959 році. Однак цього разу глядач зможе побачити давно відому і улюблену історію під іншим кутом зору.

Сюжет розпочинається зі знайомства глядачів з юною феєю на ім’я Малефісента, яка зустрічає красеня на ім’я Стефан, що спочатку зачарував дівчину, а потім вкрав її серце. Горе, злість, ненависть і жага помсти стають сенсом існування Малефісенти.

Оз: Великий та Могутній (2013)

Оз: Великий та Могутній (2013)

Загадкова країна Оз, її немає на звичайних мапах, жоден компас не визначить, в якій частині світу її шукати. Та все ж таки час від часу там з’являються нові мешканці. Одному з таких випадкових мандрівників судилося стати найвідомішим чарівником. Завдяки його вмінням у країну потягнуться мільйони мрійників, адже всім відомо, що чарівнику країни Оз під силу здійснити будь-яке бажання.

Comments

comments