Spread the love

Засновник компанії «Walt Disney Productions» – Волт Дісней за своє життя створив 111 фільмів і був продюсером 576 кіноробіт. Заслуги Діснея в області кіномистецтва були відзначені 22-а преміями «Оскар» та премією імені Ірвінга Тальберга.

Ми зібрали добірку найкращих сучасних саундтреків з мультфільмів Disney, які обов’язково сподобаються вам.

Насолоджуйтеся!

1. “Моана” (2016)

Фільм розповідає про 14-річну доньку полінезійського вождя Моану, яка вирушає в подорож океаном у пошуках героя Мауї, здатного повернути процвітання її острову.

Any Gabrielly – How Far I’ll Go

2. “Коко” (2017)

Фільм розповідає про 12-річного хлопчика Мігеля, який хоче возз’єднати живих та мертвих членів своєї родини.

Anthony Gonzalez, Gael García Bernal – Un Poco Loco

3. “Крижане серце” (2013)

Щоб урятувати королівство від вічної зими та зняти прокляття, мрійниця Анна вирушає на пошуки своєї сестри — снігової королеви Ельзи. Під час небезпечної подорожі крижаними дорогами та засніженими рівнинами Анна зустрінеться з альпіністом Крістофом, смішним сніговиком Олафом, північним однорогим оленем Свеном. Чари підстерігатимуть їх на кожному кроці. Разом вони мчатимуть крізь час, боротимуться з північними воїнами, не втрачаючи надії розтопити крижане серце Ельзи.

Idina Menzel – Let It Go

4. “Зоотрополіс” (2016)

У центрі оповідання — кролиця Джуді Гопс. З дитинства вона мріяла стати поліцейським. Незважаючи на дитячу образу з боку лиса-хулігана Гідеона Грея і занепокоєння батьків, вона вирішує досягти своєї мети. Пройшовши поліцейську академію з відзнакою, Джуді їде в Зоотрополіс.

Shakira – Try Everything

5. “Красуня і Чудовисько” (2017)

Розлючена Чарівниця перетворила принца Адама на огидне чудовисько за те, що той був злим, самозакоханим і грубим. Для того, аби зняти чари з себе й слуг свого замку, йому необхідно навчитися бути добрим, кохати і бути коханим.
В далекому селищі проживає красива дівчина на ім’я Белль. Якось її батько Моріс відправляється на ярмарок, але по дорозі додому збивається зі шляху. Опинившись у зачарованому замку, він стає полоненим Чудовиська. Бель поспішає батькові на допомогу.

Ariana  & John Legend – Beauty and the Beast

6. “Попелюшка” (2015)

Сюжет «Попелюшки» розгортається навколо молодої дівчини Елли, чий батько-торговець вступає в повторний шлюб після трагічної смерті її матері. Прагнучи підтримати люблячого батька, Елла вітає свою нову мачуху леді Тремейн і її дочок Анастасію і Дрізеллу в будинку сім’ї. Але коли батько Елли раптово і несподівано помирає, вона вважає за милість ревнивість і жорстокість нової сім’ї. Їй відводиться роль служниці, покритої попелом, та ображають прізвиськом «Попелюшка», Елла починає втрачати надію. Однак, незважаючи на жорстокість щодо неї, Елла рішуча виконати передсмертні слова своєї матері — «мати мужність і бути доброю». Вона не буде піддаватися відчаю, ні зневажати тих, хто зловживає нею. І, нарешті, дівчина зустрічає незнайомця в лісі, не знаючи, що він у реальності принц, а не простий працівник у палаці. Елла нарешті відчуває, що зустріла споріднену душу.

Muffin Songs – Lavender’s Blue ( Dilly Dilly )

Comments

comments