Spread the love

В український прокат  вийшов очікуваний супергеройський блокбастер «Аквамен», який базується на серії коміксів однойменного персонажа видавництва DC Comics. Фільм стане шостим у серії фільмів всесвіту Світів DC.

Як створювався новий кіношедевр з Джейсоном Момоа, Ембер Герд, Дольфом Лундгреном та Ніколь Кідман у головних ролях? Кілька цікавих фактів:

  • Зйомки почалися в Австралії 2 травня 2017 року, під робочою назвою «Ахава». Велика частина фільму знімалася компанією Village Roadshow Studios на Голд-Кост, Квінсленд. Зйомки також проходили в Ньюфаундленді, Сицилії і Тунісі. Для фільму було створено понад 50 знімальних майданчиків, серед яких і такі грандіозні, як тронний зал Атлантиди і Колізей, військовий корабель царя Орма і чудовий трон Мертвого царя.

“Аквамен”

  • Мінімум справжньої води. Таким було бажання режисера Джеймса Вана. Він хотів показати своїх супергероїв живими та рухливими, а домогтися цього від акторів, що знаходяться у воді, практично неможливо. Тому для  фільму «Аквамен» застосовували технологію «Dry for wet», цю технологію використали під час створення фільму Гільєрмо дель Торо «Форма води». Ця технологія передбачає зйомку в павільйоні з використанням диму, вентиляторів, спеціальних фільтрів і колірних ефектів. Завдяки поєднанню цих компонентів кінематографістам вдалося досягти зображення, наближеного до реальності. Артистів підв’язували до стелі і знімали на блакитному тлі, а потім перетворювали картинку за допомогою комп’ютерної графіки.

“Аквамен”

Знімальний майданчик фільму “Аквамен”

 

  • Під час роботи над кінопроектом Момоа серйозно ризикував впасти в алкогольну залежність. Так як герой Артур Каррі любив випити, режисер наполіг на тому, щоб актор частіше робив це поза знімальним майданчиком. Незважаючи на те, що Момоа не фанат спиртного, довелося погодитися.

Дублери акторів Джейсона Момоа та Ембер Герд “Аквамен”

  • Джейсон Момоа настільки зріднився зі своїм героєм Артуром Каррі, що іноді просто не стримував емоції. В одному з інтерв’ю актор зізнався, що міг запросто розплакатися на знімальному майданчику. Момоа розповів, що його виховувала мати, внаслідок чого він дуже тонко відчував проблеми свого персонажу.

Ніколь Кідман “Аквамен”

  • Ідеальні костюми на героях в реальності були не такими зручними, як могло б здатися. Ембер Герд, наприклад, не раз скаржилася пресі, що зйомки в зеленому вбранні були пеклом. Всьому виною тугий корсет, в якому доводилося виконувати різні трюки. Відвідування вбиральню в наряді Аквамена, за словами актора, були справжнім «Челленджем».

Ембер Герд “Аквамен”

  • «Аквамена» збиралися представити глядачам влітку 2018 року, потім прем’єру перенесли на 5 жовтня. Після того як повідомили що «Аватар 2» не буде готовий до кінопрокату в грудні 2018, творців «Аквамена» зацікавила дата 21 грудня, тому що передріздвяні релізи зазвичай гарантують фільмам успіх в прокаті. До того ж, в грудні 2018 року вперше за останні три роки не очікується фільму франшизи «Зоряних воєн».

Режисер Джеймс Ван та каст фільму “Аквамен”

«Для мене найголовніше – це історія, яку я розповідаю. Будь то страшні сцени або драматичні моменти, все зводиться до персонажів, якщо ви дійсно дбаєте про них».

Режисер Джеймс Ван.

Режисер Джеймс Ван “Аквамен”

 

Зйомки фільму «Аквамен» :

DC Comics і Warner Brothers представили перший трейлер супергеройського фільму “Аквамен” на фестивалі Comic-Con 2018

Розширений п’ятихвилинний трейлер супергеройського фільму “Аквамен” від DC Comics

Comments

comments