Spread the love

Дев’ятий епізод космічної саги “Зоряні війни: Сходження Скайвокера” (Star Wars: The Rise of Skywalker), режисера Дж. Дж. Абрамса, заплановано, як продовження внутрішньої хронології серії і є продовженням попередніх фільмів.Фільм спільного виробництва компаній Disney і Lucasfilm.

Після заміни режисера дата початку зйомок була перенесена на червень 2018 року. В лютому 2018 року стало відомо, що зйомки стартують в липні 2018 року.

1 серпня 2018 року почалися зйомки на студії Pinewood Studios. Одним з місць зйомок стала пустеля Ваді-Рам в Йорданії. Сюди неодноразово приїжджали за пейзажними кадрами режисери “Трансформерів” та “Червоної планети”. Режисер Джейкоб Абрамс обрав Ваді-Рум саме через відчуженість і безлюдність. Адже віра глядачів у картинку на екрані багато в чому залежить від місця зйомок з якомога меншою кількістю цифрових ефектів.

Творці стрічки приділяють велику увагу зйомкам через те, що “Зоряні війни: Сходження Скайвокера” стане завершенням саги, що почалася 1977-го. Ця сага не просто завершення, а фінал трилогії!

Зйомки закінчилися 15 лютого 2019 року. Стрічка повинна вийти в кінопрокат у грудні 2019 року.

Видання Vanity Fair опублікувало світлини зі зйомок та промофото
дев’ятої частини космічної саги “Зоряні війни: Сходження Скайвокера”.

Автор фото – ANNIE LEIBOVITZ.

Comments

comments