Spread the love

«Ірландець» (The Irishman) фільм режисера Мартіна Скорсезе за сценарієм Стівена Заілляна, на основі роману «Я чув, ти фарбуєш будинки» Чарльза Брандта.

Сюжет

Френкі Ширан (Роберт Де Ніро) пройшов Другу світову війну і добре навчився вбивати. Повернувшись в Сполучені Штати, до мирного життя, він знайшов застосування своїм навикам. Він став діячем профсоюзів і мафіозі на прізвисько «Ірландець», на рахунку якого загибель двадцяти п’яти гангстерів, в тому числі знаменитого профсоюзного діяча Джиммі Хоффи. Про те, що і як він робив, Френкі Ширан ділиться на порозі смерті, розповідаючи журналістам про все, що вони питали.

Біографічна драма «Ірландець» ґрунтується на документальному розслідуванні Чарльза Брандта «Я чув, що ти фарбуєш будинки». На кримінальному сленгу американців фарбувати будинки означає працювати кілером. Френкі Ширан, головний герой фільму, помер у 2003 році, коли йому було 83. Він був впливовим профспілковим діячем, задіяним у тіньових схемах.

Створення

Мартін Скорсезе довгий час мав намір зняти «Ірландця», і запросити на головні ролі Роберта Де Ніро, Джо Пеші і Аль Пачіно.

У травні 2016 року було оголошено, що права на фільм будуть запропоновані на 69-му Каннському кінофестивалі. Мексиканський продюсер Фабрика де Сін запропонував Paramount Pictures суму в 100 мільйонів доларів, в обмін на збереження за собою внутрішніх прав у роботі над фільмом.

У лютому 2017 року Paramount Pictures знизила права на дистрибуцію для Ірландця після оголошення, що Фабрика де Сін не буде фінансувати фільм через більший бюджет.

Netflix купив фільм за 105 мільйонів доларів і погодився профінансувати бюджет у розмірі 125 мільйонів доларів США з датою релізу, встановленою на 2019 рік. 5 березня 2018 року також було повідомлено, що бюджет фільму збільшився з 125 до 140 мільйонів доларів, здебільшого через візуальні ефекти, необхідні для того, щоб Де Ніро, Пеші та Пачіно виглядали на 30 років молодше у фільмі. До серпня 2018 року вартість зросла до 175 мільйонів доларів, що є найдорожчою картино в кар’єрі Мартіна Скорсезе.

Головні ролі виконали Роберт Де Ніро, Аль Пачіно, Джо Пеші, Боббі Каннавале, Харві Кейтель і Рей Романо.

Вихід фільму запланований в жовтні 2019 року на Netflix.

Comments

comments