Spread the love

Голлівудський актор Том Круз завітав в Україну. Увечері 30 вересня очевидці помітили всесвітньо відомого актора у київському метро.

Том Круз – американський кіноактор, продюсер, сценарист і кінорежисер. Як один із найбільш високооплачуваних акторів сучасності, Том Круз зіграв у великій кількості відомих кінострічок, які користувалися незмінною популярністю у кінопрокаті. Найуспішнішим проектом і водночас найприбутковішим – це історія про суперагента Ітана Ганта у шістьох фільмах «Місія нездійсненна» (1996—2018).

Інформацію про те, що голлівудський актор Том Круз приїхав до Києва, офіційно підтвердила прес-служба КП “Київський метрополітен”.

Увечері 30 вересня 57-річний голлівудський актор Том Круз спустився в київський метрополітен. Актор відвідав станцію метро «Золоті ворота» близько 10 години вечора. Він був з охороною та у супроводі найближчого радника Президента України Володимира Зеленського – Андрія Єрмака . Фотографії та відео зі знаменитістю опублікували користувачі соцмереж.

Офіційна причина приїзду Тома Круза до України невідома. Але очевидці розповідають, що актор обговорював з командою локації для зйомок.

Comments

comments