Spread the love

Наступив грудень місяць 2019 року, а це означає, що зовсім скоро прийдуть Різдвяні свята та Новий рік. Незабутню різдвяну та новорічну атмосферу обіцяють подарувати світовий кінематограф, який підготував для вас дещо цікаве.

Поки до зимових свят залишилося ще трохи часу ми рекомендуємо переглянути прем’єри фільмів, які обов’язково подарують незабутні враження.

Джуманджі: Наступний рівень

У кіно з 12 грудня

Сюжет фільму: Дуейн Джонсон повертається в продовженні комедійного пригодницького блокбастера! Спенсер відремонтував касету з відеогрою «Джуманджі». Фантастична гра перешла на новий рівень, змінились правила і додались нові учасники гри. Щоб вижити в жорстких умовах, героям доведеться приміряти нові несподівані ролі, відкрити нові можливості і кинути виклик новим небезпекам.

Зоряні війни: Скайвокер. Сходження

У кіно з 19 грудня

Сюжет фільму: Дев’ятий епізод саги «Зоряні війни», завершує сиквел-трилогію та усю сагу «Скайвокерів». Принісши себе в жертву, Люк допоміг опору врятуватися і перемогти бій. Але головна битва все ще попереду, і героям доведеться зіткнутися з несподіваною злом з минулого. Рей продовжує досліджувати cилу в собі — дівчині належить зійтись у фінальному поєдинку з Кайло Реном і саме в її руках опиниться доля Галактики. Стрічка “Зоряні війни: Скайвокер. Сходження” обіцяє дати відповіді на всі загадки з попередніх серій. На нас чекатимуть старі та нові герої, унікальні світи та незабутні мандрівки по краю Галактики. Це буде справжній грандіозний фінал фантастичної саги!

Шпигуни під прикриттям

У кіно з 25 грудня

Сюжет фільму: Вілл Сміт («Люди у чорному») озвучує Ленса Стерлінга, найкрутішого шпигуна у світі. Зухвалого, чарівного, із супер можливостями. Його справа – рятувати світ. І ніхто не зробить цього краще. Майже цілковитою протилежністю є Волтер, якого озвучує Том Голланд («Людина-павук: Повернення додому»). Волтер має світлу голову, але не є дуже товариським. Втім, брак комунікабельності він компенсує інтелектом та винахідливістю: Волтер є науковим генієм, винаходячи різні гаджети, які Ленс використовує у своїх місіях. Однак, коли події роблять несподіваний поворот, Волтер і Ленс раптом змушені покладатися одне на одного у зовсім новий спосіб. І, якщо ця дивна парочка не навчиться працювати у команді, весь світ опиниться під смертельною загрозою.

Кішки

У кіно з 26 грудня

Сюжет фільму: Легендарний мюзикл оживе у масштабній екранізації! Щороку збіговисько котів і кішок, які називають себе «Плем’ям обраних», проводять грандіозний бал і обирають свого ватажка. У кожного кандидата є своя історія і своя таємниця.

Comments

comments