Spread the love

Cтудія кінематографу Universal Studios та Роберт Дауні-молодший зробили оригінальну персоніфіковану рекламу для українських глядачів.

Актор закликав глядачів прийти на прем’єру нового пригодницького фільму для всієї родини про доктора Дулітла. У своїй промові Роберт Дауні-молодший згадав український борщ та солов’їв.

“Божечки?! Ви усі тут? Ні? Що ж, тоді кличте Ольгу. Я почекаю. Мало часу? Тоді перекажіть їй, що я знімаюся у новому фільмі “Дулітл”. Це фантастична пригода, де у головній ролі я і величезна кількість тварин. Так, у фільмі немає соловейка. Проте є папуга на ім’я Полінезія, і вона доволі схожа на нього. Їй важко брати високі ноти, але вона намагається. А борщ вона готує такий собі”, – сказав актор Роберт Дауні-молодший.

Сюжет: Приголомшлива екранізація роману Г’ю Лофтінга «Подорожі доктора Дулітла». Одного разу ексцентричний доктор з’ясовує, що розуміє мову тварин! Дулітл вирушає у велику мандрівку назустріч дивовижним пригодам з чудернацькою різношерстною компанією. Головну роль виконає Роберт Дауні-молодший. Прем’єра запланована на 9 січня 2020 року.

Дулітл. Офіційний трейлер 1 (український)

Comments

comments