Spread the love

Найдивовижніший шпигун у світі Ленс Стерлінг випадково перетворився на голуба.

“Шпигуни під прикриттям” – це комп’ютерно-анімаційний шпигунський комедійний бойовик, голоси головних героїв озвучили Вілл Сміт (Ленс Стерлінг) та Том Голланд (Волтер Бекетт). Режисерами мультиплікаційного фільму виступили Нік Бруно та Трой Квон.

Сюжет мультфільму “Шпигуни під прикриттям”

Сюжет мультфільму “Шпигуни під прикриттям” ґрунтується на короткометражці «Pigeon: Impossible», де незграбний спецагент ледве впорався з голубом, мало не запустивши ядерну ракету в напрямку Москви.

У новому фільмі в усій красі постає неперевершений шпигун Ланс Стерлінг (Вілл Сміт), який рятує світ від серйозних загроз. Він впевнений в своїх силах, розумний, досвідчений та вправний. Втім, він часто залежить від технічного розуму молодого, але геніального винахідника Уолтера Беккета (Том Голланд). Проте більш незграбного хлопця годі й шукати. Усі розроблені ним гаджети використовує у своїй роботі Ланс.

Однак, коли Беккет намагається ввести свій найновіший винахід «біодинамічного приховування», Стерлінг випадково випиває його експериментальну роботу і перетворюється на голуба. Тепер він повинен з’ясувати, як він може врятувати світ від кібернетичного божевільного, поки він залишається птахом. Хлопцям доведеться вчитись працювати у нових умовах. Якщо вони стануть міцною командою, то ніхто не зможе стати їм на заваді.

Актори

Головних персонажів у мультфільмі озвучили Вілл Сміт та Том Голланд. Актори не тільки озвучили, але майже схожі на головних героїв. Якщо Том лише трохи схожий на свого персонажа Волтера Беккета, то Вілл подарував своєму персонажу Лансу Стерлінгу всю свою зовнішність. Актора можна впізнати навіть коли він перетворився на голуба.

Шпигун Ланс Стерлінг (Вілл Сміт) – зухвалий і крутезний шпигун, він настільки самовпевнений, наскільки й самозакоханий. Свого роду Джеймс Бонд, у нього навіть власний суперкар Audi є. Його справа – рятувати світ. А для цього усі засоби згодяться. Принаймні, він у цьому переконаний.

Волтер Бекетт (Том Голланд) – молодий науковий геній, що рано залишився без матері, тому йому важко в побуті. Втім він закінчив Массачусетський технологічний інститут у віці 15 років і розробляє унікальні гаджети. Він ненавмисно перетворює Стерлінга на голуба з новим його винаходом і тепер повинен допомогти Стерлінгу знову стати людиною.

Гумор

Мультфільм містить безліч жартів, призначених для дитячої аудиторії, але і більш хитромудрі жарти для старшої аудиторії. В цілому глядачеві ні разу не стає нудно. Сюжет вийшов досить динамічним і логічно побудованим. Одним словом, “Шпигуни під прикриттям” відмінно підійдуть для перегляду як для дітей, так і для дорослих.

В українському прокаті Ленс заговорив голосом Романа Чорного, а Волтер – Максима Чумака. Варто відмітити, що озвучка виконана якісно, і вдало вийшла локалізація жартів. Гумор в цьому мультфільмі на висоті.

Загальне враження від картинки

Фантазія режисерів Ніка Бруно і Троя Квона розгулятися до Місяця і назад. Насичені та яскраві шпигунські місії з божевільними гаджетами і голограмами не дають заснути, а графіку часом можна сплутати з реальними кадрами. Довершує все драйвові саундтреки у стилі поп. Мультфільм є відмінними ліками від поганого настрою.

Цікаві факти про фільм “Шпигуни під прикриттям”

  • Перший анімаційний фільм Вілла Сміта з часів “Підводної братви” (2004), який був випущений 16 років тому.
  • Том Голланд зіграв Людини-павука в Кінематографічному всесвіті Marvel.
  • Це останній анімаційний фільм, випущений під ім’ям 20th Century Fox.
  • Спочатку фільм був запланований до виходу на 18 січня 2019 року кінокомпанією «20th Century Fox». Втім його вихід декілька разів переносився: спочатку з 18 січня на 19 квітня 2019 року, потім з 19 квітня на 13 вересня 2019 року. 10 травня фільм ще раз перенесли з 13 вересня 2019 року на католицьке Різдво 25 грудня 2019 року.
  • “Шпигуни під прикриттям” — це перший випуск Blue Sky Studios як підрозділу компанії Walt Disney.

Мультфільм вийшов дуже яскравим, смішним та динамічним, відмінно підходить як для дітей, так і для дорослих.

Подивитися “Шпигуни під прикриттям” онлайн в найкращій якості українською мовою можна на сайті UAKINO https://uakino.club/10806-shpiguni-pd-prikrittyam.html

Гарного перегляду!

Трейлер

Comments

comments