Spread the love

В мережі з’явилися нові фото фільму Крістофера Нолана — епічного шпигунського екшна “Тенет” (Tenet).

Головну роль у новій роботі Нолана зіграв Джон Девід Вашингтон, відомий за фільмом “Чорний куклускланівець”. Крім нього у картині задіяні Роберт Паттінсон (“Гаррі Поттер і Келих вогню”, “Сутінки”), Елізабет Дебікі (Агенти U.N.C.L.E.), Кеннет Брана (“Гаррі Поттер і таємна кімната”), Майкл Кейн (“Інтерстеллар”), Аарон Тейлор-Джонсон (“Месники: Ера Альтрона”) та інші.

Подробиці сюжету фільму “Тенет” (Tenet) тримаються у таємниці. Увесь виробничий процес проходить в умовах заборони розголошувати будь-яку інформацію. Роберт Паттінсон, якому дісталася одна із ролей, розповів, що прочитав сценарій один раз, будучи зачиненим у кімнаті. Зйомки розпочалися у травні 2019 року у Естонії. Заради виробничого процесу одну з головних транспортних артерій країни перекрили майже на місяць. Також зйомки заплановані у Данії, Італії, Норвегії, Великобританії, США та Індії. Індійський етап зйомок є унікальним, оскільки дозвіл на проведення робіт у обраній Ноланом місцевості отримати практично неможливо. Так, одну з частин «Місія нездійсненна» також хотіли зняти в Індії, проте це не вдалося через складний процес перемовин із місцевою владою.

Світова прем’єра фільму “Тенет” офіційно ще не змінена у зв’язку з пандемією COVID-19 і запланована на 17 липня 2020 року.

“Тенет” – офіційний трейлер (український)

Comments

comments

One Response