Spread the love

Видання Vanity Fair опублікувало перші кадри з майбутнього фільму “Стара гвардія” (The Old Guard) Джини Прінс-Байтвуд, який вийде на Netflix 10 липня.

У центрі сюжету стрічки Netflix, заснованій на однойменному коміксі Грега Рукі і Леонардо Фернандеза, опиняється група безсмертних воїнів. Герої протягом століть працювали найманцями, але за весь цей час так і не змогли зрозуміти, чому вони не можуть померти. А в якийсь момент одна впливова компанія відкриває полювання на членів цієї групи, щоб розкрити таємницю їх безсмертя.

Очолює загін відважна Андромаха зі Скіфії (для друзів Енді), яку зіграла Шарліз Терон. Її героїня прожила вже багато тисяч років і брала участь практично у всіх війнах людства. 

Команда Енді складається з побратимів-безсмертних, яких вона збирала в різних конфліктах протягом століть. Один з них – французький солдат, який воював разом з Наполеоном (Матіас Шоенертс), двоє – колишні вороги хрестових походів: один бився за італійських християнських загарбників (Лука Марінеллі) і другий за мусульман (Марван Кензарі).

Також до акторського складу увійшли Чіветель Еджіофор, Гаррі Меллінг, Маттіас Шонартс, Марван Кензарі, Наташа Карам та ін.

Прем’єра “Старої гвардії” відбудеться на Netflix 10 липня 2020 року.

Comments

comments