Spread the love

Фанати всесвіту DC нарешті “продавили” керівництво Warner Bros., і кіностудія оголосила , що режисерська версія Зака Снайдера фільму “Ліга Справедливості” про існування якої кілька років говорили фанати, все ж з’явиться на екранах.

Стрічка з’явиться на стримінговому сервісі HBO Max у 2021 році.

Про це розповів режисер Зак Снайдер під час сесії Q&A. У своїй заяві він висловив наступні слова подяки:

“Хочу подякувати HBO Max і Warner Brothers за цей сміливий жест підтримки всіх причетних до створення стрічки і реалізацію їх задуманого бачення. Окреме дякую всім, хто бере участь в русі #SnyderCut, за те, що зробили це реальністю”.

Зак Снайдер і раніше виступав режисером «Ліги справедливості» (2017) і завершив більшу частину роботи над нею, але був змушений відійти від пост-продакшну та фінального монтажу через самогубство його дочки.

Для завершення роботи над фільмом студія Warner Bros. запросила Джосса Відона. Він принципово змінив стиль і доповнив сюжет картини, а також організував масштабні дозйомки, через що бюджет фільму роздувся. У підсумку з бюджетом в $300 млн «Ліга справедливості» (2017) стала одним з найдорожчих фільмів в історії і не виправдала очікувань студії, зібравши лише $657 млн доларів.

У березні 2019 року режисер Зак Снайдер підтвердив, що його оригінальна версія фільму дійсно існує, і заявив, що її вихід залежить від Warner Bros., в якій він максимально наблизився до первісного задуму фільму (Snyder Cut).

Comments

comments