Spread the love

«Академія Амбрелла» (The Umbrella Academy) — серіал 2019 року, розроблений Стівом Блекманом для Netflix. Він є адаптацією серії коміксів «Академія Амбрелла», створеної Джерардом Веєм, які випускаються видавництвом Dark Horse Comics. Прем’єра відбулася на Netflix 15 лютого 2019 року.

В серіалі мало спецефектів, зате з надлишком розмов по душах і зворушливих сцен. А ще … місцеві супергерої дуже і дуже дивні.

Сюжет серіалу «Академія Амбрелла» (The Umbrella Academy)

1 жовтня 1989 року на світ одночасно з’являються 43 дитини в жінок, у яких у той самий день не було жодних ознак вагітності. Мільярдер Сер Реджинальд Гарґрівс усиновляє сімох із цих дітей та створює Академію Амбрелла. Гарґрівс називає своїх дітей за номерами від одного до семи, проте пізніше стають відомі їхні справжні імена: Клаус, Лютер, Дієго, Елісон, Бен і Ваня. Номер П’ять так і залишається неназваним. Коли діти стають підлітками, Гарґрівс посилає їх на боротьбу зі злочинністю, тримаючи Ваню окремо від діяльності її братів та сестер, оскільки вона, на перший погляд, не володіє особливими здібностями.

Уже дорослими, живучи окремо один від одного, брати і сестри дізнаються, що Реджинальд Гарґрівс помер, і вони знову збираються в батьківській хаті … втім, досить швидко виявляється, що в найближчому майбутньому їх очікують більш серйозні проблеми, які вони повинні вирішити спільно, знову ставши сім’єю і командою.

Серіал підкуповує в першу чергу цікавими героями. У всіх членів Академії дуже незвичайні здібності. Наприклад, Четвертий вміє спілкуватися з духами померлих. Померлий Шостий – викликати чудовиськ. Третя – розпускати чутки, які стають реальністю. П’ятий – подорожувати в просторі і часі. У решти членів команди вміння трохи більш прозаїчні, зате є інші секрети.

Цікавими є й другорядні герої серіалу. Наприклад, розумний шимпанзе Пого, асистент сера Реджинальда Гарґрівса, або Мама, яка теж не зовсім людина. 

В «Академії Амбрелла» в переважній більшості звучать композиції з 80-х років, наприклад, The Doors – «Soul Kitchen», Queen – «Do not Stop Me Now», Tiffany – «I Think We’re Alone Now» та інші. Музичний супровід описує настрій героївт і додають на екрані потрібний ритм. 

Автори «Академії Амбрелла» приготували глядачам відкриту кінцівку, яка фактично зробила весь перший сезон вступним. Цікаво, що відповіді на найголовніше питання, яке було задане ще в першій серії, в результаті отримано не буде.

Дивитися серіал «Академія Амбрелла» українською мовою онлайн на сайті UASerials.

Comments

comments