Spread the love

Walt Disney представив тизер фантастичного фільму “Артеміс Фаул” (Artemis Fowl), який розповідає про пригоди 12-річного хлопчика у підземному світі.

Walt Disney екранізує роман-бестселер письменника Йона Колфера «Артеміс Фаул», який розповідає про 12-річного кримінального генія Артеміса.

Режисером фільму став Кеннет Брана, який відомий завдяки супергеройському екшену «Тор», діснеївському рімейку «Попелюшка» та детективу «Вбивство у Східному експресі».

Роль хлопчика-генія Артеміса Фаула II зіграв Фердія Шоу, роль батька Артеміса Фаула I зіграв Колін Фаррелл.

Сюжет фільму та хто такий Артеміс Фаул

За мотивами світового бестселера про Артеміса Фаула всесвіт ділиться на світ людей та підземний світ, населений незвичайними мешканцями, що складається з ельфів, пікс, гномів, гоблінів, тролів і багатьох інших істот. Ці істоти переселилися під землю через споживацьке ставлення людей до природи. Підземні жителі володіють магією, яка допомагала їм в минулому, а в даний час ступінь розвитку науки і технології чарівного світу перевершує світ людей.

Сім’я Фаул є старовинною династією, яка керує злочинним синдикатом і проводить махінації по всьому світу. Маєток Фаул розташовується в передмісті Дубліна. Останній член цієї злочинної династії 12-річний хлопчик на ім’я Артеміс Фаул – вундеркінд, а його геніальність дозволила не тільки дізнатися про чарівний народ під землею, а й отримати від них значну кількість золота.

Прем’єра фентезі «Артеміс Фаул» відбудеться 12 червня 2020 року на стримінговому сервісі Disney+ в зв’язку з закриттям кінотеатрів на карантин.

Comments

comments