Spread the love

Netflix опублікував трейлер довгоочікуваного анімаційного серіалу-трилогії “Трансформери: Війна за Кібертрон” (Transformers: War For Cybertron). Мультсеріал вийде на Netflix 30 липня 2020 року.

Фанати трансформерів завдяки Netflix отримають можливість знову зануритися в світ автоботів і десептиконів.

Серіал складатиметься з трьох сезонів, перший з яких отримав підзаголовок Chapter 1: Siege. У ній будуть шість епізодів по 22 хвилини. Другий сезон назвали Chapter 2: Earthrise, назву третього сезону поки не озвучується, як і точну дату прем’єри продовжень.

У центрі сюжету одвічний конфлікт автоботів з десептиконами, а дія розвернеться на Кібертрон. Мегатрон намагається роздобути могутній артефакт Allspark, що перетворює будь-яку техніку в трансформерів. Йому протистоїть лідер Автоботів Оптимус Прайм, який дуже добре розуміє, чим це може закінчитися для їх рідної планети.

Працюють над проектом американські Rooster Teeth, Allspark Animation та японська Polygon Pictures під керівництвом шоураннера Ф.Дж. Десант – автора низки веб-серіалів “Transformers: Titans Return” і “Transformers: Power of the Primes”.

Трейлер “Трансформери: Війна за Кібертрон” (Transformers: War For Cybertron).

Comments

comments