Spread the love

Журнал Forbes поділився рейтингом високооплачуваних акторів, які попри кризу 2020 року отримали найбільше коштів за зйомки у фільмах.

10 найуспішніших акторів 2020 року за версією журналу Forbes і перше місце зайняв знаменитий актор та реслер Двейн Джонсон зі значною сумою у $87,5 млн.

Американський рестлер, музикант і актор, 48-річний Дуейн Джонсон (Скала), другий рік поспіль очолює список Найбільш високооплачуваних акторів світу за версією Forbes. За останній рік його статки збільшились на 87,5 мільйонів доларів. В першу чергу завдяки ролі в комедійному трилері “Червоне повідомлення” (Red Notice), який вийде на Netflix в листопаді 2020 року. За неї він отримав $23,5 млн, а також перше місце пояснюється успіхом його лінійки чоловічого спортивного одягу Project Rock бренду Under Armour.

Минулого року він знявся у таких стрічках, як “Джуманджі: Наступний рівень”, “Форсаж: Гоббс та Шоу” та “Круїз по джунглях”.

Дуейн Джонсон (Скала)

Друге місце в спискубагатіїв-акторів зайняв канадський актор
Раян Рейнольдс, якого називають Золотим хлопчиком Netflix. За 12 місяців заробив $71,5 млн. Видання пише, що це стало можливим завдяки зйомкам у тому ж таки серіалі від Netflix “Червоне повідомлення” (Red Notice) з Двейном Джонсоном і у фільмі “Шестеро поза законом” (6 Underground, 2019 рік), який вийшов у прокат у грудні 2019-го.

Раян Рейнольдс

Замикає першу «трійку» американський актор Марк Волберг, який отримав за рік 58 мільйонів доларів. Комедія за участю Марка Волберга “Правосуддя Спенсера” посіла третє місце в рейтингу Найбільш популярних оригінальних фільмів на Netflix. Також він заробив мільйони в якості продюсера документальних фільмів МакМілліони (McMillions) і Вол-Стріт (Wahl Street).

Марк Волберг

10 найуспішніших акторів 2020 року:

  1. Двейн Джонсон — $87,5 млн
  2. Раян Рейнольдс — $71,5 млн
  3. Марк Волберг — $58 млн
  4. Бен Аффлек — $55 млн
  5. Він Дизель — $54 млн
  6. Акшай Кумар — $48,5 млн
  7. Лін-Мануель Міранда — $45,5 млн
  8. Вілл Сміт — $44,5 млн
  9. Адам Сендлер — $41 млн
  10. Джекі Чан — $40 млн

Comments

comments