Spread the love

Персонаж мультсеріалу від Disney “Совиний Дім” на ім’я Лус виявилася бісексуальним – це перший бісексуальний головний герой в мультфільмі компанії.

Нещодавно Disney оголосила, що з’явився перший бісексуальний герой в їхньому новому шоу на Disney +. Це величезний крок для розважального гіганта, який довго говорить про те, що має намір просувати ЛГБТ-персонажів.

“Совиний Дім” — це американський фентезійний анімаційний телесеріал від Disney. Перша серія вийшла на Disney Channel 10 січня 2020 року. При цьому у листопаді 2019 року, ще за кілька місяців до прем’єри, він був продовжений на другий сезон.

https://www.youtube.com/watch?v=1W1FFiT51lg

Серіал розповідає про 14-річну американку домініканського походження на ім’я Лус. Це дівчинка-підліток, яка випадково натикається на портал в чарівний світ, потрапивши в який вона знаходить друзів – відьму-бунтарку Іду і чарівного маленького воїна Короля. Незважаючи на те, що у Лус немає чарівних здібностей, вона мріє стати відьмою і вчиться в “Школі Магів”.

Як зазначає видання Deadline, протягом перших серій Лус проявляла інтерес до чоловічих персонажів, але потім почала зближуватися з дівчиною на ім’я Еміті.

В епізоді “Потрапити в голову Віллоу”, який вийшов 8 серпня, показано, як Еміті хотіла попросити Лус піти з нею на випускний вечір. У кульмінації епізоду Лус і Еміті танцюють разом, вимовляючи заклинання, щоб перемогти демона.

Після виходу цієї серії автор серіалу Дана Террас підтвердила, що Лус – бісексуальна. Терас розповіла, що сама вважає себе бісексуальною і хотіла розповісти про свій досвід в мультфільмі. Також Террас розповіла, що спочатку компанія заборонила їй зображати в мультфільмі будь гомо- або бісексуальні відносини. Але згодом Disney дав згоду на це, за що Террас висловила слова подяки.

Лус — не перший ЛГБТ-персонаж Disney. У травні студія Pixar на платформі Disney+ представила мультфільм “Out” про молодого гея Грега та його хлопця Мануеля.

Також раніше вийшов мультфільм “Вперед” в якому дівчина-поліцейський має одностатеві стосунки.

Однак “Совиний дім” — це перший мультфільм компанії, у якому з’явився бісексуальний головний герой.

поліцейська-циклоп Спектр

Comments

comments