Spread the love

На YouTube-каналі B&H Film Distribution Company з’явився український трейлер другої частини анімаційного фільму Посіпаки.

Наступного літа приготуйтеся до повернення феноменальної анімаційної франшизи – “Посіпаки: Становлення лиходія” (MINIONS: THE RISE OF GRU)!

Посіпаки, жовті і невгамовні повелителі мільйонів, проведуть вас туди, де все почалося. Вибуховий гумор від Illumination і велика мрія одного хлопця стати найвеличнішим лиходієм людства.

Мультфільм “Посіпаки: Становлення лиходія” (MINIONS: THE RISE OF GRU) є черговим внеском до франшизи, що включає в себе чотири мультфільми та одинадцять короткометражок. Розпочалася франшиза з виходу в 2010 році мультфільму “Нікчемний я” та двох його продовжень у 2013 та 2017 роках. У 2015 році світ побачили «Посіпаки». Про старт робіт над новим проектом оголосили у січні 2017 року. Новий мультфільм є одночасно продовженням до «Посіпак» та приквелом до “Нікчемний я”.

Режисером картни став Кайл Балда і Бред Андерсон. В український прокат анімаційна комедія “Посіпаки: Становлення лиходія” (MINIONS: THE RISE OF GRU) вийде 1 липня 2021 року.

Comments

comments