Spread the love

Цієї осені на великих екранах очікується фентезі “Пітер Пен і Аліса в Країні Чудес” від лауреата премії “Оскар” Бренди Чапман (“Хоробре серце”, “Принц Єгипту”, сценарії до оригінальних “Короля Лева” і “Красуні і Чудовиська”).

Новий фільм об’єднав дві класичні казки Льюїса Керрола та Джеймса Баррі, зробивши Пітера Пена та Алісу в Країні Чудес братом та сестрою.

У віддаленому будиночку посеред лісу живе щаслива родина. Мама Роуз (Анджеліна Джолі) і тато Джек (Девід Ойєлово) виховують трьох непосидючих дітей – Девіда, Алісу та Пітера. Кращого дитинства для малюків складно було б уявити. Однак це дитинство раптово закінчується, коли у родину приходить трагедія. Батьки не в силах винести реальність, тож ховаються за своїми згубними звичками. Дітям же лишається світ їхніх фантазій. Аліса потрапить до Країни Див, а Пітер зрозуміє, що він є хлопчиком, який не хоче дорослішати.

Дубльований український трейлер сімейного фентезі “Пітер Пен і Аліса в Країні Чудес” з Анджеліною Джолі в головній ролі, вихід якого на великі кіноекрани запланований на 26 листопада 2020 року.

Comments

comments