Spread the love

Команда DZIDZIOFILM створили комедійний фільм «DZIDZIO Перший Раз». Авторство ідеї належить самому Дзідзьові.

Стрічка вийде на широкі екрани 25 жовтня цього року.

Сюжет

Дзідзьо спізнюється на літак до Португалії, де на нього чекала мама та знайомство з дівчиною Зоряною, яку вона йому і підшукала. Мама так розгнівана легковажністю сина, що виганяє його зі своєї міської квартири та відправляє у дідову хату.

У селі Дзідзьо починає життя із дуже делікатної для себе ситуації. Його друг та сусід Бодя Павук починає розважати Дзідзя у свій брутальний спосіб. Але у чоловічий тандем втручається тендітна дівчина із дивним ім’ям Квітка. Пристрасті розпалюються, емоції вирують, інтриги посилюються.

Зйомки

Зйомки фільму тривали у липні 2018 року в Жидачівському районі, Львівської області. Багато сцен знімали у місті Ходорові та селі Бортники, Львівської області, зокрема на території старої вілли початку ХХ століття князя Євгеніуша Любомирського (нині Ходорівськоі міської лікарні, де народився Дзідзьо (Михайло Хома)). Також одним з місць зйомки став найстаріший цукровий завод у Ходорові, який у свій час був найбільшим у Галичині та ряд інших цікавих і ніби позачасових локацій.

Comments

comments