Spread the love

Представлено новий трейлер пригодницького фільму “Робін Гуд: Початок”.

Роль Робін Гуда виконає Терон Еджертон, а шерифа Ноттінгема – Бен Мендельсон. У картині також знялися Джеймі Фокс, Джеймі Дорнан і Тім Мінчін.

За сценарій фільму відповідає Базиль Іванюк. Режисером стане Отто Батхерст, відомий за серіалом “Чорне дзеркало”. Картина стане для режисера дебютом у повнометражному кіно.

Сучасна екранізація історії про героя англійських балад покаже нам середньовічну Англію. Загартований війною Робін із Локслі (Терон Еджертон) разом зі своїм вірним мавританським другом Маленьким Джоном (Джеймі Фокс) готують повстання. Корумповані представники королівської родини отруюють життя усім своїм підданим, тож настав час припинити жорстоку експлуатацію людей.

Робін Гуд один з небагатьох персонажів, який вийшов за рамки фольклору та став окремим популярним героєм. Про нього написано, окрім легенд, 19 книжок. Знято 22 фільми, мультфільми та мультсеріали, існує низка комп’ютерних ігор, присвячених герою. Про нову екранізацію заговорили у 2015 році. Одночасно два сценарії писались на студіях Disney та Sony. Зрештою права на екранізацію були викуплені компанією Lionsgate. Зйомки розпочалися в лютому 2017 року та проходили у різних містах Хорватії, Франції та Угорщини.

Прем’єра картини відбудеться 21 листопада 2018 року.

Робін Гуд (Тарон Еджертон) та Маленький Джон (Джеймі Фокс)

Вілл Скарлетт (Джеймі Дорнан)

Шериф Ноттингема (Бен Мендельсон)

Мейд Меріан (Ів Г’юсон)

 

Comments

comments

Leave a Reply